pixelWersje językowe

 515 955 195 

MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ!

Promocje
Hydro-PRO Pompa ciepła Inverter TYP 10
Hydro-PRO Pompa ciepła Inverter TYP 10
8 500,00 zł 6 600,00 zł
szt.
Basen Ogrodowy Vinyloestrowy JACUZZI ø 235 cm x 86 cm
Basen Ogrodowy Vinyloestrowy JACUZZI ø 235 cm x 86 cm
6 990,00 zł 6 291,00 zł
szt.
Nowości
Przeciwprąd kompletny STP 2200
Przeciwprąd kompletny STP 2200
4 200,00 zł
szt.

Akcesoria basenowe

Baseny poliestrowe charakteryzują się także znacznie niższymi kosztami budowy i eksploatacji niż konstrukcje murowane. Dzięki nim łatwo można cieszyć się kąpielą na własnym podwórku. Aby jednak zbiornik w pełni spełniał swoje funkcje i nie przysparzał problemów związanych z pielęgnacją, warto wyposażyć go w odpowiednie akcesoria basenowe.

Akcesoria do basenów pomagają w utrzymaniu czystości, a także dają dodatkową frajdę z zabawy w wodzie. Jako projektant i producent basenów dbamy o to, aby oferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania. Z tego powodu nasze modele wyposażamy w komplet urządzeń techniki basenowej, a także oferujemy dodatkowe instalacje i akcesoria.

W kategorii akcesoriów basenowych znajduje się między innymi bogaty wybór skimmerów, które znacznie ułatwiają utrzymanie czystości wody i wspomagają jej dezynfekcję. Zbierają one zanieczyszczenia z powierzchni basenu, a następnie za pomocą pompy odprowadzają je do filtra. O doborze skimmera do pompy decyduje wielkość basenu oraz dla ilu użytkowników ma być przeznaczony. W ofercie mamy wiele modeli takich akcesoriów, dzięki czemu można je bez problemu dopasować niemalże do wszystkich urządzeń.

Poza skimmerami oferujemy także liczne akcesoria, które zwiększają bezpieczeństwo oraz dają dodatkową przyjemność z kąpieli. Dzięki dostępnym u nas drabinkom korzystanie z basenu jest bardziej komfortowe. Posiadamy również termometry basenowe, które pozwalają kontrolować temperaturę wody, a jednocześnie mają atrakcyjny wygląd.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl