pixelWersje językowe

 515 955 195 

MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ!

Jakie atrakcje wodne należy rozważyć instalując basen?

0
Jakie atrakcje wodne należy rozważyć instalując basen?

Muskające skórę promienie słońca i spływające po niej kropelki wody dające poczucie kojącej ochłody to wspaniały sposób na relaks. I wcale nie trzeba jechać w odległe kraje, aby go sobie zapewnić. Wystarczy własny ogród i basen. A jeśli dodatkowo wyposaży się go w wodne atrakcje, zapewni nie tylko odprężenie, ale także dobrą zabawę. Podpowiadamy, jakie atrakcje wodne należy rozważyć instalując basen.

Basen ogrodowy daje możliwość zanurzenia się w wodzie lub też poleżenia na materacu. Nie wszyscy właściciele zdają sobie jednak sprawę, że dzięki wyposażeniu go w dodatkowe atrakcje wodne można sprawić, że stanie się on jeszcze bardziej ekscytujący i zapewni godziny wspaniałej aktywności lub kojącego relaksu. Wśród wielu atrakcji wodnych, w jakie warto wyposażyć swój basen, na szczególną uwagę zasługują kaskady i przeciwprądy.

Kaskada wodna

Marzy Ci się kojący masaż, ale zamiast wizyty u masażysty wolisz odprężenie w zaciszu własnego ogrodu? Z kaskadą wodną Twoje marzenia stanie się rzeczywistością. Urządzenie ze stali nierdzewnej doda basenowi szyku, a Tobie zapewni możliwość relaksującego masażu. Kaskada wodna została wyposażona w dyszę i pompę, które dają efekt tryskającej wody. Zapewni ona odprężenie i rozmasuje plecy, a także inne spięte obszary na Twoim ciele. Będzie także niezwykle atrakcyjna dla dzieci.

Przeciwprądy basenowe

Uwielbiasz pływać, jednak unikasz zatłoczonych akwenów? Chciałbyś mieć możliwość codziennej aktywności fizycznej bez opuszczania własnego ogrodu? Idealnym rozwiązaniem z pewnością okaże się urządzenie do wytwarzania przeciwprądów wodnych. Umożliwia ono pływanie w miejscu i może być wykorzystywane zarówno do treningu pływackiego, jak i do podwodnego masażu. Regulacja strumienia wody daje możliwość dostosowania efektów działania urządzenia do swoich potrzeb. Przeciwprądy basenowe zadowolą miłośników pływania i uatrakcyjnią czas spędzany w basenie.

Zarówno kaskada wodna, jak i urządzenie do wytwarzania przeciwprądów to doskonałe atrakcje wodne, które z pewnością warto rozważyć instalując basen.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl