pixelWersje językowe

 515 955 195 

MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ!

Skuteczne i sprawdzone przykrycia basenowe

0

Znajdziemy wiele różnych sposobów na przykrycie basenów kąpielowych. Prezentujemy skuteczne rozwiązania, które są bardzo chętnie wybierane przez właścicieli przydomowych kąpielisk.

Przykrycia basenowe

  • Folie solarne. Przykrycia solaryczne wykonane są ze sztywnej folii. Chociaż wyglądem przypominają nieco folię bąbelkową, to jednak mają zupełnie inne właściwości. Przede wszystkim zapobiegają utracie ciepła, a jednocześnie ułatwiają nagrzewanie wody. Redukują parowanie i ochładzanie wody nocą. Co więcej, zapewniają  ochronę przed zabrudzeniami. Mogą być stosowane zarówno na kąpieliskach krytych, jak i zewnętrznych.
  • Przykrycia bezpieczne. To najprostsze, najszybsze zabezpieczenie basenu. Przykrycia bezpieczne dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Przykrycie wzmocnione jest poprzecznie profilami z aluminium dlatego też jest w stanie zabezpieczyć basen przed dziećmi oraz zwierzętami domowymi . Zwijane są ręcznie, ale można zastosować również system automatyczny. Ich zaletą jest niska cena oraz możliwość montażu na każdym etapie realizacji basenu.
  • Rolety automatyczne do basenów. To bardzo wygodne w użyciu przykrycie basenowe, które jednocześnie cechuje się wyjątkową trwałością i wytrzymałością. Jest w stanie utrzymać ciężar osoby dorosłej .  Rolety dodatkowo zatrzymują parowanie wody, a więc zmniejszają utratę ciepła. Stanowią tańszą alternatywę dla zadaszeń basenowych.
  • Zadaszenia basenowe. Zadaszenia basenów to najskuteczniejsza i z całą pewnością najwygodniejsza forma ochrony naszego zbiornika wodnego przed wszelkiego rodzaju czynnikami zewnętrznymi, niestety również i najdroższa. Zabezpiecza basen przed zanieczyszczeniami, redukuje straty ciepła, zapewnia bezpieczeństwo i zdecydowanie wydłuża sezon kąpielowy - nawet do 7 miesięcy w roku! To kusząca propozycja dla wszystkich miłośników przydomowego pływania.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl