pixelWersje językowe

Regulamin zakupów

 

 

 

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

POOLDESIGN24

 Zakupując nasze artykuły akceptują Państwo poniższe warunki kupna- sprzedaży .

§1

Postanowienia ogólne

1. Sklep internetowy "POOLDESIGN24" prowadzi sprzedaż detaliczną przez Właściciela Sklepu za pośrednictwem internetu, na podstawie niniejszego Regulaminu [dalej "Regulamin"].

2. Właścicielem Sklepu jest: Pool Design Company Elwira Woźniewska , Antoniówka 11 , 26-630 Jedlnia Letnisko, NIP: 796 278 49 88, tel. 515955195, adres email: info@pool-design.pl .

3. Ilekroć w dokumencie pojawia się pojęcie Konsument – oznacza ono osobę fizyczną dokonującą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

4. Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży zawieranej z klientem.

5. Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży jest akceptacja Regulaminu przez klienta w toku składania zamówienia poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu.

6. Ceny podane w Sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

7. Towary dostępne w Sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych.

 

§2

Warunki sprzedaży:

1. Niebezpieczeństwo połączone z posiadaniem przedmiotu ciąży na zamawiającym od chwili wydania mu przedmiotu kupna.

2. Przesyłki wysyłane są po wpłacie na konto lub za pobraniem.   

         - towar wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty

         - wysyłki dokonujemy codziennie od Pon. do Pt.

         - koszt wysyłki i termin realizacji podany jest w karcie sklepowej każdego produktu

         - koszt wysyłki pokrywa Kupujący

3. W przypadku artykułu nie podlegającego wysyłce kurierskiej - cenę transportu i termin realizacji ustalamy indywidualnie.

4. Po zakończonej aukcji prosimy o informację o sposobie płatności (przelew czy za pobraniem) oraz potwierdzenie adresu do wysyłki. Możliwy odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie.

5. Obowiązuje 14 dniowy okres na zwrot towaru zakupionego przez internet . Zakupiony towar powinien do nas wrócić w postaci niezmiennej , wraz z pełnym fabrycznym kompletem , bez śladów użytkowania . Aby zwrócić towar skontaktuj się z nami mailowo info@pool-design.pl bądź pod numerem telefonu 515 955 195 .

6. W przypadku zamówień indywidualnych - przygotowywanych według kryteriów Klienta , nie przysługuje zwrot towaru.

7. W przypadku rezygnacji przez Klienta z zamówienia realizowanego na indywidualne zamówienie, przygotowanego według kryteriów określonych przez kupującego, wpłacona kwota zadatku nie podlega zwrotowi.

8. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany terminu realizacji zamówienia ze względów od niego nie zależnych, jak np. niekorzystne warunki pogodowe , jeśli takie mają wpływ na realizację zamówienia.

9. Przy zakupie basenu , Kupujący odpowiedzialny jest za zorganizowanie rozładunku. Koszt rozładunku ponosi Kupujący.

10. Do każdego zakupu wystawiamy paragon lub fakturę Vat.

 

§3

Ochrona prywatności

1. Administratorem danych osobowych jest Właściciel Sklepu.

2. Dane osobowe przekazane Właścicielowi Sklepu podawane są dobrowolnie, z tym jednak zastrzeżeniem, że niepodanie określonych tych danych uniemożliwia złożenie i realizację zamówienia klienta.

3. Klient może również wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Sklepu materiałów reklamowo - promocyjnych, w tym biuletynu handlowego.

4. Klient ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

 

§4

Własność intelektualna

1. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowej Sklepu (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody Sklepu.

 

§5

Postanowienia końcowe

1. Spory wynikające ze stosowaniem niniejszego regulaminu i w związku z wykonaniem zawartych umów między Pool Design Company a Klientami, będą rozpatrywane przez Sąd właściwy według przepisów o właściwości rzeczowej i miejscowej zgodnie z ustawą z dnia 17.11.1946 r. Kodeks postępowania cywilnego.

2. Sprzedający zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian niniejszego Regulaminu z zastrzeżeniem, iż do zamówień złożonych przed zmianą Regulaminu stosuje się wersję Regulaminu obowiązującą w chwili złożenia przez Klienta zamówienia .

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl