pixelWersje językowe

Reklamacje

Reklamacje :

  1. Reklamacje składane powinny być listownie lub mailowo za pośrednictwem formularza reklamacyjnego dostępnego na stronie internetowej i odesłanie na nasz adres email: serwis@pool-design.pl 
  2. Sprzedawca rozpatrzy reklamację w ciągu 14 dni od daty złożenia reklamacji .
  3. Szczegółowe warunki gwarancji zostały określone w kartach gwarancyjnych poszczególnych produktów i dołączone do nich .
  4. W przypadku gdy do rozpatrzenia reklamacji niezbędne jest dostarczenie produktu do sprzedawcy , kupujący zobowiązany jest do dostarczenia reklamowane produktu pod wskazany adres uprzednio uwzględniając warunki dostawy z gwarantem. Produkt powinien odpowiadać podstawowym warunkom higienicznym , w stanie umożliwiającym naprawę - pod rygorem doprowadzenia urządzenia do danych wymagań , na koszt uprawnionego do Gwarancji .
  5. Jeżeli ze względu na rodzaj wady, rodzaj produktu lub sposób montażu dostarczenie reklamowane produktu jest niemożliwe albo utrudnione istnieje możliwość oględzin na miejscu montażu . Kupujący zobowiązany jest udostępnić dostęp do miejsca gdzie produkt jest zamontowany.
  6. W przypadku gdy wada sprzętu wynika z jego nieprawidłowego użytkowania , Gwarant/Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za sprzęt. Koszt naprawy, transportu i pozostałe związane z tą usługą koszty ponosi Kupujący .

Uwaga !

Do każdego urządzenia dołączona jest instrukcja obsługi oraz montażu. Kupujący zobowiązany jest do użytkowania oraz montażu sprzętu zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania .

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl